שיש למטבח וקרמיקה

שיש למטבח

ללא ספק השימוש בשיש למטבח הוא החומר המתאים ביותר על מנת לבנות ולעצב מטבחים .
הסיבה לכך ששיש הפך להיות בשנים האחרונות החומר הנפות ביותר לבניה ועיצוב של מטבחים היא ששיש הוא החומר המתאים ביותר, ממספר רב של סיבות שונות.
שיש למטבח יכול להגיע במגוון גדול מאוד של צורות וצבעים, וניתן לעצב אותו באופן שיתאים למסגרת הכוללת של המבטח מבחינת הצבע או המרקם שלו.
שיש למבטח הוא החומר המתאים ביותר, גם מבחינת טווח המחירים שלו – המחירים של ביש למטבח יכולים לנוע בין כמה עשרות שקלים למ"ר, ועד כמה אלפי שקלים, ולכן השימוש בשיש למטבח מתאים עבור כל סוגי התקציב וכל סוגי המטבחים.
השימוש במילה "שיש" למטבח הפכה להיות כבר מזמן שם נרדף למעשה לכל סוג חומר שמשמש לבניית המבטח, אבל השימוש בחומר השיש עצמו לבניית המטבח, ובמיוחד לבניית שיש למטבח , הוא הפתרון הטוב ביותר לכל סוגי המטבחים.

קרמיקה

בניגוד לשיש, שהוא החומר המתאים ביותר עבור עיצוב מטבחים, קרמיקה היא החומר המתאים ביותר עבור בנייה ועיצוב של חדרי אמבטיה ושירותים.
קרמיקה היא החומר הנפוץ ביותר לבנייה ועיצוב של חדרי אמבטיה, מפני שקרמיקה היא החומר שיכול להתאים בצורה הטובה ביותר עבור חדרי אמבטיה, שהסכנה הגדולה ביותר שקיימת בהם היא הצטברות של כמות גדולה של רטיבות לאורך זמן.
קרמיקה היא החומר המתאים ביותר עבור עיצוב של חדרי אמבטיה ושירותים, מפני שהשימוש בקרמיקה מתאים עבור כל הסוגים של חדרי אמבטיה ושירותים.
קרמיקה הוא מצד אחד חומר קשיח, ומצד שני חומר עמיד במים.
המחירים של קרמיקה הם שונים ומגוונים, ויכולים מצד אחד להתאים לכל כיס ומצד שני להגיע גם עד מחירים גבוהים מאוד של כמה אלפי שקלים למ"ר.
השאלה באיזה סוג של קרמיקה להשתמש תלוי כמובן בתקציב שלכם, אבל גם בהמלצות של אנשי מקצוע לאחר בחינת כל האפשרויות הקיימות.